Аналізи

Опис

Діагностика – один з найвірніших кроків на шляху до запобігання захворювань та швидкого одужання. У нашому пункті забору Ви можете здати широкий спектр аналізів і бути впевненим в якісному дослідженні та надійних результатах, тому що ми співпрацюємо з однією з найбільших європейських лабораторій, яка використовує найсучасніше обладнання для досліджень і широку лабораторну базу. Ми використовуємо тільки одноразові вакуумні системи!

Ваш комфорт для нас має велике значення. Кабінет оснащений зручним сорбційним кріслом. Для найменших наших відвідувачів є телевізор з улюбленими мультфільмами, а наш уважний та кваліфікований персонал зробить все, щоб забір аналізів пройшов швидко та з мінімальними дискомфортом.

Підготовка до аналізів

Нижче Ви можете ознайомитися з кількома ключовими правилами по підготовці до здачі аналізів. Більш детально Ви можете отримати консультацію, зв’язавшись з адміністратором нашого центру. Так само акцентуємо Вашу увагу, що рекомендації Вашого лікаря, є основоположним!

Аналіз крові:

Необхідно перед здачею крові за 6-12-годин виключити будь-який прийом їжі. У день здачі аналізів допустимо вживання невеликої кількості негазованої води.

За 6-12 годин слід утриматися від прийому алкоголю, виключити куріння, обмежити фізичну активність.

Якщо Ви приймаєте будь-які лікарські препарати, слід попередити медсестру / адміністратора.

Дітям до 5 років перед здачею аналізів необхідно дати попити води.

Для дітей до року, необхідно здачу крові проводити перед годування (тобто витримати максимальну кількість часу від попереднього годування).

Аналіз сечі:

Перед забором матеріалу слід прийняти душ.

Для збору сечі у немовлят використовуються стерильні спеціальні пакети для збору сечі або в стерильну ємність. В іншому ж правила для дітей такі ж, як і для дорослих.

Якщо Ви приймаєте будь-які лікарські препарати, слід попередити лабораторію.

Аналіз калу:

На дослідження направляють кал, зібраний після природної дефекації.

Увага! Кал, зібраний після клізми, введення свічок, прийому касторової або вазелінового масла, – не підлягає дослідженню!

Исследование ЦенаСрок выполнения
Исследование щитовидной железы
Антитела к рецептору ТТГ3251
Антитела к тиреоглобулину (АТкТГ)1351
Антитела к тиреоидпероксидазе (АТкТПО)1351
Кальцитонин2751
Тиреоглобулин (ТГ)1301
Тиреотропный гормон (ТТГ)801
Тиреотропный гормон (ТТГ) суперчувствительный1101
Тироксин (Т4)851
Тироксин свободный (fТ4)901
Трийодтиронин (Т3)901
Трийодтиронин свободный (fТ3)1001Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля