Дитячий центр

Ранній розвиток дитини з року

З народження до трьох років мозок дитини зростає і розвивається найбільш інтенсивно. У цьому віці малюк відкритий для нових знань і готовий їх активно засвоювати. Тому займатися з дитиною за програмою раннього розвитку варто починати якомога раніше.

Кожна дитина індивідуальна. Наша програма занять побудована з урахуванням особливостей розвитку та можливостей дітей в кожному віковому періоді, що забезпечує всебічний розвиток малюка.

Заняття обов’язково вибудовується в єдиною сюжетною лінії і протягом 45 хвилин перед дітьми розгортається сюжет цікавою казки, або історії, де вони незамінні помічники.

Надалі, діти, які відвідували заняття з раннього розвитку, більш уважні і посидючіші, вміють вчитися і працювати в колективі, легше адаптуються в дитячому садку і школі.

Заняття поділяються на три вікові групи: з 1 року до 2 років; з 2-х до 3-х років; з 3-х до 4-х. Дітки віком до 3-х років заняття відвідують з одним з батьків.

Підготовка до школи з 4-х років

Наша програма готує дітей до навчання в школі, спілкування в шкільному колективі і дає необхідні навички і вміння.

Заняття проходять в ігровій формі. Діти сидять за столами нетривалий час, витрачений на виконання будь-якого завдання, що з одного боку привчає до дисципліни, з іншого – не втомлює.

Програма підготовки до школи спрямована на:

– формування пізнавального інтересу;

– розвиток логіки – аналіз, синтез, порівняння, узагальнення, класифікація;

– розвиток фантазії і творчих здібностей;

– розвиток мови – вміння викладати свої думки;

– розвиток пам’яті та уваги;

– розвиток вміння встановлювати стосунки з однолітками і дорослими, формувати позитивну самооцінку.

Програма з підготовки до школи включає 4 основні блоки:

– читання;

– грамота (усна і письмова мова);

– математика;

– навколишній світ.

Багато навчальних закладів сьогодні висувають високі вимоги до майбутніх першокласників. Наша програма будується з урахуванням індивідуальних і особистісних особливостей кожної дитини, що дозволяє більш ефективно підготувати Вашого малюка до школи.

Курси англійської мови

Навіщо вивчати англійську мову малюкові, запитаєте ви. Ось виросте, піде до школу, там можна і на курси віддати. Так – то воно так, поки ми не врахуємо одну важливу обставину в розвитку дитини, а саме наявність сензитивних, тобто чутливих, періодів формування тих чи інших мозкових структур, і відповідно розвитку тих чи інших психічних функцій.

За останніми даними фізіологів дітям 3 -7 років притаманна здатність запам’ятовувати в пам’яті цілі мовні блоки, в тому числі й іноземні. Це вік, коли діти найбільш чутливі до граматичних конструкціях мови і здатні вловлювати інтонаційні особливості і тонкощі вимови. Речеформірующій механізм в цьому віці подібний вологій глині: він уже сформувався, але ще настільки пластичний, що в стані відобразити в собі інші форми, без аналізу і розчленування. Важливо встигнути зафіксувати в ньому необхідні форми, в нашому випадку – форми англійської мови, перш ніж він «затвердіє».

На наших заняттях ваш малюк буде багато грати, співати, подорожувати, розфарбовувати картини, робити аплікації, розповідати вірші і все це буде робитися англійською мовою. Таким чином, ми створюємо у дитини «образ» іноземної мови, закладаємо фундамент на майбутнє. А також формуємо у дітей готовність до спілкування іноземною мовою і позитивний настрій до подальшого його вивчення.

Ментальна арифметика

Заняття проводять викладачі ментальної арифметики «Smartum»

Унікальність методики – в розвитку обох півкуль мозку. У звичайних програмах основний упор йде на ліву півкулю, яке у 95% людей і так випереджає праве. Розвиваючи обидві півкулі, дитина стає більш впевнений в собі, сконцентрованим, уважним до деталей, з легкістю вивчає іноземні мови і успішно реалізовує себе в навчанні і в подальшій роботі.

9 причин зайнятися ментальної арифметикою:

– фундамент для реалізації себе в житті

-підвищення успішності з предметів в школі

– різнобічний розвиток від математики до музики

– швидке вивчення іноземних мов

-впевненість в собі

-ініціатівность і самостійність

-розвиток лідерських якостей

-надходження до престижного ВНЗ

– самореалізація і гідна робота

Програма розвитку розумових здібностей і творчого потенціалу від 7 до 16 років.

ФОРМА ЗАПИСУ

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю