Дитячий центр

Підготовка до школи з 4-х років

Наша програма готує дітей до навчання в школі, спілкування в шкільному колективі та дає необхідні навички й вміння.

Заняття проходять в ігровій формі. Діти сидять за столами нетривалий час, витрачений на виконання будь-якого завдання, що з одного боку привчає до дисципліни, з іншого – не втомлює.

Програма підготовки до школи спрямована на:

– формування пізнавального інтересу;

– розвиток логіки – аналіз, синтез, порівняння, узагальнення, класифікація;

– розвиток фантазії і творчих здібностей;

– розвиток мови – вміння викладати свої думки;

– розвиток пам’яті та уваги;

– розвиток вміння встановлювати стосунки з однолітками і дорослими, формувати позитивну самооцінку.

Програма з підготовки до школи включає 4 основні блоки:

– читання;

– грамота (усна і письмова мова);

– математика;

– навколишній світ.

Багато навчальних закладів сьогодні висувають високі вимоги до майбутніх першокласників. Наша програма будується з урахуванням індивідуальних і особистісних особливостей кожної дитини, що дозволяє більш ефективно підготувати Вашого малюка до школи.

Курси англійської мови

Навіщо вивчати англійську мову малюкові, запитаєте ви. Ось виросте, піде до школи, там можна й на курси віддати. Так – то воно так, поки ми не врахуємо одну важливу обставину в розвитку дитини, а саме наявність сензитивних, тобто чутливих, періодів формування тих чи інших мозкових структур, і відповідно розвитку тих чи інших психічних функцій.

За останніми даними фізіологів дітям 3 -7 років притаманна здатність запам’ятовувати в пам’яті цілі мовні блоки, в тому числі й іноземні. Це вік, коли діти найбільш чутливі до граматичних конструкцій мови і здатні вловлювати інтонаційні особливості та тонкощі вимови. Мовноформуючий механізм в цьому віці подібний вологій глині: він уже сформувався, але ще настільки пластичний, що в стані зобразити в собі інші форми, без аналізу і розчленування. Важливо встигнути зафіксувати в ньому необхідні форми, в нашому випадку – форми англійської мови, перш ніж він «затвердіє».

На наших заняттях ваш малюк буде багато грати, співати, подорожувати, розфарбовувати картини, робити аплікації, розповідати вірші та все це буде робитися англійською мовою. Таким чином, ми створюємо у дитини «образ» іноземної мови, закладаємо фундамент на майбутнє. А також формуємо у дітей готовність до спілкування іноземною мовою і позитивний настрій до подальшого його вивчення.

ФОРМА ЗАПИСУ

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю