Гастроентеролог

Гастроентеролог – це фахівець, який займається виявленням, діагностикою та лікуванням захворювань травного тракту, а також печінки і жовчовивідних шляхів. Дуже важливий такий фахівець як дитячий гастроентеролог, так як дитячий організм відрізняється від дорослого, має свої особливості і тоді до вас на допомогу прийде фахівець, який має глибокі знання з фізіології та анатомії дитячого організму. Травна система дитини є дуже вразливою структурою в дитячому організмі, вона реагує на дії безлічі токсичних речовини, патогенних мікроорганізмів, тому будь-які скарги дитини з боку шлунково-кишкового тракту повинні спонукати батьків звернутися до дитячого гастроентеролога, а саме:

– дискомфорт в епігастральній ділянці і області живота;

– печія, відрижка;

– нудота, блювота;

– дисфагія, аерофагія;

– зниження апетиту, малий набір ваги;

– здуття живота, метеоризм;

– порушення стільця і ​​т.д.

Наші фахівці уважно вислухають скарги дитини та її батьків, з’ясують як давно вони її турбують, причину їх появи, особливості розвитку дитини, особливості його режиму дня і харчування, проведуть повний огляд дитини.

Для уточнення і підтвердження діагнозу можливе призначення додаткових видів обстеження, таких як УЗД органів черевної порожнини, фіброгастродуоденоскопія, рентгенологічні дослідження, дослідження калу та ін.

Необхідність додаткових досліджень визначається лікарем в індивідуальному порядку.

 

Так само необхідно пам’ятати і розуміти, що основним методом лікування порушень шлунково-кишкового тракту залишається дотримання режиму дня і правильного харчування дитини.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю