Гастроентеролог

Гастроентеролог – це фахівець, який займається діагностикою та лікуванням захворювань кишкового тракту, а також печінки та жовчовивідних шляхів.

Дуже важливий такий фахівець як дитячий гастроентеролог, оскільки дитячий організм відрізняється від дорослого та має свої особливості.  Тоді на допомогу приходить фахівець, який має глибокі знання з фізіології та анатомії дитячого організму. Травна система дитини є дуже вразливою структурою в дитячому організмі. Вона реагує на дії безлічі токсичних речовини, патогенних мікроорганізмів, тому будь-які скарги дитини з боку шлунково-кишкового тракту повинні спонукати батьків звернутися до дитячого гастроентеролога, а саме:

– дискомфорт в епігастральній ділянці й області живота;

– печія, відрижка;

– нудота, блювота;

– дисфагія, аерофагія;

– зниження апетиту, малий набір ваги;

– здуття живота, метеоризм;

– порушення стільця і ​​т.д.

Наші фахівці уважно вислухають скарги дитини та її батьків, з’ясують причину появи хвороби, особливості розвитку дитини, особливості його режиму дня й харчування, проведуть повний огляд дитини.

Для уточнення і підтвердження діагнозу можливе призначення додаткових видів обстеження, таких як УЗД органів черевної порожнини, фіброгастродуоденоскопія, рентгенологічні дослідження, дослідження калу та ін.

Необхідність додаткових досліджень визначається лікарем в індивідуальному порядку.

 

Так само необхідно пам’ятати і розуміти, що основним методом лікування порушень шлунково-кишкового тракту залишається дотримання режиму дня і правильного харчування дитини.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю