Педіатрія

Педіатрія, в перекладі з грецької – «дитина та лікування».

Педіатри нашого центру – це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Вони готові надати Вам відповіді на питання, що стосуються здоров’я та догляду за дітьми будь-якого віку. Педіатрія вивчає особливості дитячого організму, відмінності перебігу захворювань, методів діагностики, лікування та профілактики.

Важливість реалізації вродженого потенціалу дітей – пріоритетне завдання для педіатрів. З цією метою з раннього дитячого віку проводиться вакцинація для профілактики багатьох захворювань. Педіатри також займаються допомогою в адаптації до навколишнього світу кожної дитини, тому спостереження малюка педіатрами починається з моменту народження. Найголовнішим плюсом звернення до педіатра нашого центру є тісний контакт з іншими вузькими спеціалістами. Так  діагностикою та визначенням проблеми займається педіатр, а призначенням й контролем лікування – вузький фахівець.

Комплексний, індивідуальний підхід до кожного малюка – одне з наших переваг. Шановні батьки, будьте пильні до  Вашого малюка! Профілактика та своєчасне звернення до педіатра – запорука здорового малюка на шляху до дорослішання!

Львутіна Ольга Олексіївна

Дитячий кардіолог зі стажем 9 років

Педіатр 1 категорії зі стажем 6 років

УЗД

Подліанова Олена Іванівна

Стаж 23 роки

Дитячий кардіо-ревматолог 1 категорії

Педіатр вищої категорії

УЗД

Середа Жанна Анатоліївна

Стаж 25 років

Педіатр 1 категорії

Трунов Максим Валерійович

Стаж 10 років

Педіатр-інфекціоніст 2 категорії

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю