Вакцинація

Для чого потрібні щеплення ?

Щеплення – це введення антигенів, які є частинкою мікроорганізмів, що викликають хворобу. У зв’язку з цим, організм починає виробляти лімфоцити – захисні клітини, завдяки чому в організму виробляється імунітет. При попаданні живого вірусу, організм вже готовий й запобігає хворобі шляхом вироблених антитіл. Відповідно, завдяки вакцинації формується імунна відповідь, тільки без розвитку захворювання та ускладнень від нього.

Вакцини є безпечними. Наші центри співпрацюють з великими компаніями, які дотримуються всіх правил транспортування і зберігання. У центрі вакцини міститися в умовах відповідно до міжнародних стандартів, ведеться температурний контроль 2 рази в день. Всі вакцини перевіряються на наявність відповідної та супровідної документації.

Підготовка до вакцинації:

Перша та обов’язкова умова перед проведенням вакцинації – дитина повинна бути абсолютно здорова. Перед проведенням планової вакцинації необхідно виміряти температуру дитині ввечері та вранці перед вакцинацією, під час прийому лікар запитає Вас інформацію про температурний стан дитини. Здавати аналізи дитині перед вакцинацією НЕОБОВ’ЯЗКОВО, виключно за бажанням батьків або за призначенням лікаря.

Не рекомендується: введення нових продуктів в прикорм, зміна клімату (наприклад, поїздки), проведення масажу або ЛФК, проведення вакцинації, якщо в родині хтось переносить  хворобу  або в дитячому закладі (який відвідує дитина) карантин.

При прийомі педіатра необхідно повідомити додаткову інформацію, наприклад, про наявні протипоказання (неврологічні захворювання, наслідки попередніх щеплень). Дану інформацію у Вас запитає лікар на прийомі перед вакцинацією.

Вакцинація в нашому центрі проводиться тільки після огліду педіатра. Педіатр на прийомі збере анамнез про захворювання, реакції або ускладнення на щеплення, алергічні реакції на ліки, продукти, уточнить терміни попередніх щеплень, також проведе термометрію для виключення гострого стану. Після проведення щеплення всю належну інформацію внесуть до карти пацієнта та лікар дасть рекомендації щодо подальших дій.

ФОРМА ЗАПИСУ

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю