Вакцинація

Для чого потрібні щеплення ?

Щеплення – це введення антигенів, які є частинкою мікроорганізмів, що викликають хворобу. У зв’язку з цим, організм починає виробляти лімфоцити – захисні клітини, завдяки чому в організму виробляється імунітет. При попаданні живого вірусу, організм вже готовий й запобігає хворобі за рахунок вироблених антитіл. Відповідно, завдяки вакцинації формується імунна відповідь, тільки без розвитку захворювання та ускладнень від нього.

Вакцини є безпечними. Наші центри співпрацюють з великими компаніями, які дотримуються всіх правил транспортування і зберігання. У центрі вакцини міститися в умовах відповідно до міжнародних стандартів, ведеться температурний контроль 2 рази в день. Всі вакцини перевіряються на наявність відповідної та супровідної документації.

Підготовка до вакцинації:

Перше і обов’язкове условте перед проведення вакцинації – дитина повинна бути абсолютно здоровий. Перед проведенням планової вакцинації необхідно виміряти температуру дитині ввечері і вранці перед вакцинацією, під час прийому доктор запитає Вас інформацію по температурі. Здавати аналізи дитині перед вакцинацією НЕОБОВ’ЯЗКОВО, виключно за бажанням батьків або якось по-особливому призначенням лікаря.

Не рекомендується, введення нових продуктів в прикорм, зміна клімату (наприклад, поїздки ), проведення масажу або ЛФК, проведення вакцинації, якщо в родині хтось переносить  хворобу  або в дитячому закладі (яке відвідує дитина) карантин.

При прийомі педіатра необхідно повідомити додаткову інформацію, наприклад, про існуючі протипоказання (неврологічні захворювання, наслідки попередніх щеплень. Дану інформацію у Вас запитає доктор при прийомі перед вакцинацією. Вакцинація в нашому центрі проводиться тільки спільно з прийомом педіатра. Педіатр на прийомі збере анамнез про захворювання , реакціях або ускладненнях на щеплення, алергічних реакціях на ліки, продукти, уточнити терміни попередніх щеплень, також проведе термометрію, для виключення ост ого стану. Після проведення щеплення всю належну інформацію внесуть в карту пацієнта і Ви отримаєте рекомендації про подальші дії.

ФОРМА ЗАПИСУ

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю